Yoda Game Award – для розробників ігор конкурс, який проходити напередодні Lviv GameDev Conference 2018 буде та безпосередньо на самій конференції з метою найкращі іграшки 2017 року обрати в двох номінаціях основних:

Best Studio Game 2017 / Найкраща іграшка
Best Indie Game 2017 / Найкраща інді-іграшка

Та в трьох додаткових:
 Best Art 2017 / Найкраще візуальне мистецтво
 Best Game Design 2017 / Найкращий дизайн гри
 Audience Award / Вибір аудиторії

Партнерами нашої конференції Lviv GameDev Conference 2018 стає Indie Prize та Casual Connect, які дарують переможцю Yoda Game Award в номінації Краща програма Indie Game 2017 отримує стипендіальну програму Indie Prize, яка включає в себе:

-два безкоштовних квитки з повним доступом до Casual Connect
-місце в премії Indie
-безкоштовне розміщення двох розробників під час конференції

 

Етапи конкурсу:

Реєстрація – з 29 листопада по 31 грудня(включно). Кожен незалежний розробник або студія може подати гру на конкурс, заповнивши реєстраційну форму.

Голосування – з 4 грудня по 15 січня. Ігри учасників оцінюють всі охочі «лайками» на сторінці події у Facebook. Після реєстрації перших 4 ігор на кожну номінацію проводиться жеребкування та проводиться батл двох ігор, той хто набере найбільше «лайків» проходить у наступний раунд.Надалі кожного понеділка відбуватиметься жеребкування і розпочинатимуться батли. На 16 січня залишаться по 6 переможцій у кожній номінації, які перемогли у всіх батлах.

Фінальний тур – 27 січня. 12 учасників презентують свої іграшки на GameDev Conference 2018, а журі визначає переможців в чотирьох номінаціях Best Studio Game 2017, Best Indie Game 2017, Best Art 2017, Best Game Design 2017, аудиторія конференції обиратиме переможця в номінації Audience Award.

Хочете участь прийняти та за перемогу поборотись?