Yoda Game Award – для розробників ігор конкурс, який проходити напередодні Lviv GameDev Conference 2018 буде та безпосередньо на самій конференції з метою найкращі іграшки 2017 року обрати в двох номінаціях основних:

 Best indie game отримає стипендіальну програму Indie Prize, яка включає в себе:

  • два безкоштовних квитки повного доступу до Casual Connect
  • місце в премії Indie
  • безкоштовне розміщення двох розробників під час конференції

 Best studio game – Два квитки Преміум на конференцію White Nights Prague

Та в чотирьох додаткових:

🥇 Best Game Design 2017 – отримає спонсорський локалізаційний пакет на суму 500 usd

🎖Best Art 2017 – приз уточнюється

🥇Audience Award – два квитки Преміум на конференцію Game Craft Lviv та безкоштовне розміщення двох розробників під час конференції

🏅Best Unity – річна передплата Unity Plus

Етапи конкурсу:

Реєстрація – з 29 листопада по 15 січня (включно).Кожен незалежний розробник або студія може подати гру на конкурс, заповнивши реєстраційну форму.

Голосування – з 15 січня по 23 січня. Ігри учасників оцінюють всі охочі «лайками» на сайті. 12 іграшок, які наберуть найбільше «лайків», виходять у фінальний тур.

Фінальний тур – 27 січня.12 учасників презентують свої іграшки на GameDev Conference 2018, а журі визначає переможців в чотирьох номінаціях Best Studio Game 2017, Best Indie Game 2017, Best Art 2017, Best Game Design 2017, аудиторія конференції обиратиме переможця в номінації Audience Award.

УВАГА!!!
* За підсумками голосування будуть обрані 6 інді-ігор котрі пройшли всі раунди батлів  та 6 студій ігор, котрі пройшли всі раунди батлів.
* До участі в конкурсі допускаються ігри, розроблені або випущені у 2017 році.
* При реєстрації потрібно обрати одну з двох основних номінацій Best Studio Game 2017 або Best Indie Game 2017, в трьох додаткових номінаціях кожна іграшка приймає участь автоматично.
* В фіналі конкурсу буде 12 ігор. Один представник від гри, яка потрапила в фінал отримує безкоштовний квиток та право представити гру.
* Кожен з 12 фіналістів отримує право на безкоштовне розміщення у виставковій зоні  презентувати свою гру.

Хочете участь прийняти та за перемогу поборотись?