GameDev Conference 2016 відбулася! 🙂

Більш ніж 470 учасників, 42 доповіді, 12 презентацій фіналістів конкурсу Yodo Game Award, можливість пограти в ігри на GameDev Showcase, фантастичні дівчата у косплеях ігрових персонажів. І все це на найбільшій у Західній Україні конференції для розробників ігор GameDev Conference 2016, що проходила у Львові 30 січня.

Дякуємо всім, хто був з нами! Маємо надію, що вам сподобалось! 😉

[metaslider id=”5876″] Традиційно у стінах Українського Католицького Університету GameDev Conference 2016 зібрала учасників зі всієї України: власників ігрових студій, інді-розробників, геймдизайнерів, аніматорів та всіх, хто цікавиться гейм-індустрією.

Доповіді 5 потоків конференції – GameDev Business, GameDev TechGameDev Art, GameDev IndieGameDev Evolution – розкрили різні аспекти розробки ігор – від виникнення ідеї до виходу на глобальні ринки. Учасники отримали як теоретичні знання з геймдизайну та препродакшену, так і практичні навики з програмування, арту, саунд-дизайну, просування ігор на ринок та створення власної студії. І абсолютно на всіх потоках були аншлаги!

Програму події вдало доповнила ігрова частина: GameDev Showcase та презентації іграшок-фіналістів конкурсу Yodo Game Award. Розробники отримали хорошу нагоду показати і протестувати свої ігри серед справжніх геймерів, зібрати відгуки експертів та позмагатися за квиток на Indie Prize Showcase від Casual Connect.

З презентаціями доповідачів можна ознайомитися на SlideShare.  Якщо Ви не змогли відвідати конференцію, то можете придбати відеозапис усіх доповідей.  Фотозвіт з події можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.
У рамках GameDev Conference 2016 відбувся конкурс нових українських ігор 2015 року Yodo Game Award.
12 фіналістів:

1. LosAliens
2. ZombieBlast
3. BugJamAdventure
4. TreasureHunter: unchartedlands
5. TheBigJourney
6. MadDay
7. EmpiresAlwaysFall
8. BestiariumMemorium
9. WorldofRebus
10. caRRage
11. ShipwreckedShambles
12. TheLastOutpost

змагалися за звання найкращих у 7 номінаціях. Перемогу здобули такі ігри:

Best Game / Найкраща іграшка – The Big Journey
Best Indie Game / Найкраща інді-іграшка – Empires always fall
Best Mobile Game / Найкраща мобільна гра – Bug Jam Adventure
Best Visual Art / Найкращий арт – Bestiarium Memorium
Best Game Design / Найкращий геймдизайн – Los Aliens
Best Tech Solution / Найкраще технічне рішення – caRRage
Best Idea / Найкраща ідея – The Last Outpost

Дякуємо за допомогу в організації конференції нашим золотим партнерам – компанії Gameloft, а також нашим інформаційним партнерам Playua, ITVDN,CyberBionic, Games Gathering, Opengamer, GDG Lviv, Lviv-online, Trud.com,Get IT, Hotwork, Casual Connect, Internet Devels, Trudbox, GDC Europe,Godo, Rabota.ua, Quo Vadis, Brain Academy, Indie Prize, IT Ukraine, Forge events, Game Way, Рецензент, Daxx, Games Academy.

Дякуємо всім учасникам, спікерам, волонтерам і друзям, які допомогли організувати цю подію! З вами було неймовірно круто!

Будемо вдячні за зворотній зв’язок – ваші відгуки та зауваження допоможуть зробити наступну подію ще кращою )
До нових зустрічей!