Михайло Харківський

CEO and Founder at Crystal Clear Soft

Михайло Харківський працює в ігровій індустрії вже другий десяток років. У 2002 році заснував компанію Crystal Clear Soft, яка займається аутсорсинговою і продуктовою діяльністю. З маленької команди однодумців вона виросла у велику компанію з багатьма напрямками та портфоліо з більш ніж п’ятдесятьма проектами різних типів і жанрів, у тому числі ММО і VR проекти.

У минулому Михайло професійно займався Кіберспортом і брав участь у найвідоміших світових турнірах. Має великий досвід в геймдизайні та продюсуванні проекті.

Тема доповіді: Препродакшен або як не профукати гроші

Тези доповіді:
Доповідь пояснює як зробити правильний препродакшен в ігровому проекті, щоб в майбутньому отримати успішну гру і не спустити бюджет в трубу. Які кроки має в себе включати препродакшен і порядок їх виконання. Всі тонкощі і нюанси цього процесу.

Mykhajlo Harkivsjkyj

CEO and Founder at Crystal Clear Soft

Mykhajlo Harkivsjkyj has been working in the Game industry during 10 years. He founded a new company Crystal Clear Soft in 2002. Its main activity is outsourcing and product activity. Nowadays it is a huge company with diverse ways of development and with more than 50 projects, such as MMO an VR.
Mykhajlo is also experienced in cybersport and Game Design.

Topic: Pre-Production: How Not to Lose Money

Review:
This meeting is about how to make a right pre-production in a game project with good prospects in the future avoiding losing money. The main steps in this process and its features.

Share This