Олексій Андрусевич

Senior Level Designer WoWP at Wargaming

В індустрії з 2006 року. Працював над проектами Battlefield 2142, APB, DIRT3, ENDofNATION, WarZ., World of tanks, World of warplanes.
Спочатку в студії обіймав посаду 2d artist, трохи пізніше 2D/3D Artist, на деяких проектах виконував функції concept artist. Після вивчення мови програмування javascript – писав скрипти та панелі для робочого процесу компанії і для себе. Захоплюється малюванням і технічним дизайном.

Тема доповіді: TURBO режим в PHOTOSHOP за допомогою скриптів і панелей

Тези доповіді:
Прискорення робочого процесу починається з використання гарячих клавіш, проте їх недостатньо. Коли потрібно зробити проект в стислі терміни, то Вам життєво необхідні скрипти і панелі, які створюють справжній TURBO режим! Вони надають Вам безмежні можливості прискорення Вашого «Пайплайн», спрощуючи нудні і рутинні завдання, які Ви повторюєте багаторазово протягом дня. Також панелі і скрипти додають функціональності, яка недоступна в стандартних функціях програми. Цінуйте свій час? Тоді приходьте на нашу зустріч. На доповіді будуть показані наочні приклади скриптів і панелей, які спростять Ваше життя.