Lviv GameDev 2018 – Registration
У вартість квитка входить вільне відвідування всіх потоків та відеозапис виступів.
Зверніть увагу, що анкетні дані будуть вказані на Вашому бейджі!

Ім’я [кирилицею]

Прізвище [кирилицею]

E-mail

Контактний телефон

Компанія

Посада/спеціалізація

Обід

Опції:

Промокоди (номер студентського квитка), запитання, тощо


FAQ

Чи діє у вас групова реєстрація і які її умови?
Так, на конференції діє групова реєстрація. При оплаті 4-х квитків – квиток для ще одного учасника буде безкоштовним. Про реєстрацію групою вам слід повідомити нашого фінансового менеджера за допомогою поля «Додаткова інформація» при реєстрації, або на email: greg@lembs.com.

Чи можу я зареєструватися на конференцію зараз, але оплатити її пізніше?
Можна, але, на жаль, ми не зможемо довго зберегти за вами сталу вартість квитка. Його ціна буде зростати тим більше, чим менше часу залишиться до події.

Чи зможу я повернути кошти, якщо не матиму змоги прийти на конференцію?
Якщо Ви не можете відвідати конференцію, гроші (за вирахуванням комісії 5%) можуть бути поверненні за місяць до конференції.
Ви маєте право у разі не відвідання конференції, та попереднього узгодження цього з організаторами (не пізніше ніж за 24 год. до конференції) передати свій квиток іншій особі або обміняти свій квиток з поточної конференції на квиток наступної аналогічної конференції.

В мене є безліч цікавих кейсів, і я хотів би ними поділитися з відвідувачами. Чи це можливо?
Адміністрація конференції завжди відкрита до співпраці і з радістю розгляне ваші пропозиції стосовно доповідей та партнерства. Якщо ви хочете запропонувати доповідь чи партнерські відносини заповніть будь-ласка відповідну форму на сайті, або напишіть нам на info@lembs.com