Номінації:

best-indie


Спробувати гру:

Sinistry Silinium

Психологічний трилер з елементами екшену, стелса і головоломки. Основна ставка в грі зроблена на в’язку атмосферу і максимально чисте втілення творчих образів. Але також важливими аспектами є сюжет, “боёвка” та фізична взаємодія з об’єктами.

Вас очікує інтригуюча історія головного героя, який потрапив у невелике містечко, де, в наслідок експериментів зі звуковими хвилями, все населення в тій чи іншій мірі позбулося розуму і перетворилося на подобу різношерстих мешканців психіатричних лікарень. Вам належить не тільки вибратися живим з цього місця, але і неодноразово встати перед важким моральним вибором, впливає на одну з можливих кінцівок. Адже далеко не кожен зустрічний буде смертельно небезпечний і когось можна просто обійти, якщо отримані психічні розлади не викликають у нього агресії. Уникаючи вбивств, Ви не тільки заощадите патрони, але і відкриєте відповідні локації і сюжетні лінії, не доступні при проходженні з великою кількістю жертв. Але на перший погляд зрозуміти, що твориться в голові у чергового місцевого жителя буде не легко, тому напруження та невизначеність стануть вашими постійними супутниками протягом всієї гри.

Будь-який об’єкт, який в реальному житті Ви б змогли взяти, кинути або штовхнути, в грі теж буде реагувати на ваші дії, що надасть більшого занурення в події, що відбуваються. Багато головоломок будуть засновані на фізичній взаємодії, а реакція персонажів на завдану шкоду завжди супроводиться відповідною анімацією, а не тільки бризками крові.

До всього іншого, Ви відвідаєте і сюрреалістичні сцени, викликані галюцинаціями головного героя, адже він теж не уникнув долі інших мешканців містечка.

Цільова аудиторія гри: Гравці 🙂

Платформа: PC, Steam

Бізнес-модель, поточний стан проекту: Пре-альфа